Talisman - Dodatkowi Poszukiwacze

Zestaw zawiera 8 Poszukiwaczy, których można znaleźć w nieoficjalnych rozszerzeniach do oryginalnej Magii i Miecz tego autora. Wybrani zostali ci, którzy po konwersji do nowego Talismana nie straciliby wiele ze swych zdolności (głownie dlatego że nie nawiązywali zbytnio do dodatków tak oficjalnych jak i nieoficjalnych które w wersji dla TMiMa nie istnieją). A więc po kolei:

WIEDŹMIN – pierwszy Poszukiwacz i zarazem pierwsza karta do MiMa jaką Gieferg stworzył. Jego pierwotna wersja powstała w sierpniu 2006 roku, a wersja poprawiona znalazła się w dodatku “Wioska” pośród 40 poszukiwaczy rok później.
TRĘDOWATY – najbardziej znany z poszukiwaczy Gieferga, znaleźć go można w dodatku “Wioska”, w 2007 roku wygrał forumowy plebiscyt na najlepszego Poszukiwacza/Postać.
FECHTMISTRZ – kolejny Poszukiwacz z dodatku “Wioska” który powstał w 2007 roku.
CZARNY RYCERZ – czyli poszukiwacz będący wcieleniem Czarnego Rycerza z planszy Magii i Miecza, po części zainspirowany dowcipem pt. “Czarny Rycerz idzie!” 😉 Po raz pierwszy pojawił się w dodatku Wioska z 2007 roku.
KAPŁAN BITEWNY – poszukiwacz ten po raz pierwszy pojawił się w dodatku “Wyspa Gadów” w 2008 roku.
RUSAŁKA i MAG ROZKŁADU – ci poszukiwacze pochodzą z dodatku “Północny Ląd” który pojawił się w sierpniu 2009 roku.
OFIARA LOSU – poszukiwacz dla graczy lubiących wyzwania, a zarazem mających poczucie humoru. Podobnie jak Rusałka i Mag Rozkładu pochodzi z dodatku “Północny Ląd”

Szczegóły projektu

  • Autor: Gieferg
  • Forum: http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?p=46954