Drugie Urodziny MagiaiMiecz.eu

Dokładnie dwa lata temu ruszyła ta strona, pierwotnie pod adresem www.valdigda.neostrada.pl, na 100MB mieściliśmy sie z wszystkimi dodatkami, teraz zajmujemy blisko 2GB , na dwóch profesjonalnych serwerach. Przez te dwa lata zgromadziliśmy ponad 50 dodatków autorskich do Magi i Miecza, oraz kilka dodatków do Magicznego Miecza. Posiadamy profesjonalne retusze Magii i Miecza, nadal czekamy na retusze Magicznego Miecza. Zaczęliśmy organizować Konkursy, fundować nagrody, zrzeszamy ponad 40 autorów dodatków. I to wszystko dla was i dzięki wam.
W tym momencie chciałbym podziękować paru osobom.

Po pierwsze Mariuszowi L. który to ponad 3 lata temu poinformował mnie ze jest grupka miłośników MiM którzy prowadzą swoją działalność On-Line.

Po Drugie Denverowi, który trzyma nas w kupie prowadząc forum, nie jest to łatwe zadanie i w sumie powinien zająć pierwsze miejsce w podziękowaniach, ale bez Mariusza nie wpadłbym na pomysł że ktoś może prowadzić coś o MiM w necie.

Na trzecim miejscu chciałbym podziękować wam Autorzy dodatków którzy utrzymujecie świat MiM ciągle żywym i udostępniacie swoje prace, wiem że trzeba poświęcić sporo czasu aby powstała choć jedna karta.

Postaram sie aby strona była utrzymywana tak długo aż nie będzie zainteresowania Magią i Mieczem, do czego niedojdzie szczególnie że zapowiadana jest 3 edycja polska miejmy nadzieje że będzie to powód aby dodać kolejny dział do Tej strony.