Dzisiaj dla wszystkich autorów dodatków mamy niespodziankę – zestaw zawierający 11 nowych szablonów przeznaczonych dla gry Talisman!

Szablony dostępne są jako:

Do prawidłowego działania pluginu należy zaopatrzyć się w darmowy program Strange Eons 3 (SE3, do pobrania tutaj) oraz podstawowy plugin dla “Talismana”. Za pomocą programu SE3 (oraz dostępnych pluginów) w łatwy i intuicyjny sposób możecie tworzyć własne karty bez koniecznej znajomości skomplikowanych programów graficznych.

Szablony “frakcji” oraz “zaklęć specjalnych” bazują na rewersach kart do gry Hearthstone i zostały przygotowane specjalnie dla jednego z forumowiczów na potrzeby aktualnie tworzonego dodatku, kryjącego się pod nazwą “Konflikt”. Wśród szablonów znalazł się dodatkowo szablon z motywem “wampirycznym” (przygotowany również na prośbę naszego forumowicza).

Więcej szczegółów znajdziecie w opisach szablonów oraz na naszym forum! Zachęcamy do zarejestrowania się na forum, gdyż możecie tam znaleźć sporą bazę informacji na temat gier planszowych oraz twórczości autorskiej (dodatki, dodatki, … i jeszcze raz dodatki)!

Poniżej znajdują się przykładowe karty oparte na tych szablonach: