f Linki
   
Rycerze Tolimana Download Forum Biblioteka Magiczny Miecz Autorskie dodatki Fanowskie modyfikacje Linki
 
Linki


Zainteresowany wymianą linków? Bannerów? Buttonów?

Wyślij maila na: valdigda [małpka] gmail [kropka] com

STRONY O "MAGICZNYM MIECZU" i "MAGII i MIECZU"

Portal MagiaiMiecz.eu
Jedna z najlepszych stron w polskim internecie zajmująca się tematyką autorskich dodatków do "Magii i Miecza", "Magicznego Miecza", "Talismana", "i innych Gier Planszowych". Bogaty dział download, ciągle uzupełniany. Serdecznie polecamy!

Magiczny Miecz - strona Isztwana
Dodatki: Zadania i Las Elfów.

Portal Gamekeeper
Średniej wielkości portal poświęcony grom planszowym, w szczególności zaś "Magii i Mieczowi". Wiele ciekawych recenzji, opisów i duże forum fanów, które zawsze warto odwiedzić.

Magiczny Miecz PC
Próba stworzenia komputerowej wersji Magicznego Miecza. Po włączeniu należy wcisnąć ENTER.Do wyboru jest narazie tylko jedna postać barbarzyńca,jest dostępne kilka kart zdarzeń,można się poruszać walczyć itp. Narazie skromna ale zawsze jest.

MiM OnLine
Bardzo ciekawy serwis - internetowa (multiplayer!) wersja kultowej gry planszowej Magia i Miecz. Na razie w fazie testów, jednak jest dynamicznie rozwijana przez jej autora - Mistrza Dzwonów.

Strona Wilczego
Małe miejsce w Internecie zajmowane przez jednego z wielkich fanów Magii i Miecza - Wilczego. Znajdziecie tam sporo ciekawych rzeczy, między innymi teksty instrukcji, listy pomysłów i inne.

Magia i Miecz 2003
Strona internetowa dwóch utalentowanych twórców dodatków autorskich do Magii i Miecza - Cliffa i DeSSa. Bardzo bogaty download - można za darmo ściągnąć wszystkie ich, bardzo dobre, dzieła.

STRONY O "TALISMANIE"

Talisman Island
Największa, najsłynniejsza, najlepsza. Wielka strona o Talismanie, prowadzona przez wielkiego fana. Można tam znaleźć wszystko - od wyczerpujących informacji o samej grze, autorze, do setek megabajtów downloadu dodatków autorskich. Gorąco polecamy!

WarpZone - Talisman
Kolejna z dużych stron fanowskich o Talismanie. Czego tam człowiek nie znajdzie? Są dodatki, programy, ciekawe informacje i wiele innych.

Log of Changes
Strona włoskiego fana gry Talisman. Zawiera szereg modyfikacji, dodatków, pomysłów i komentarzy dotyczących gry Games Workshop.

GameBox - Talisman
Jedna z wielu ciekawych stron fanowskich poświęcona Talismanowi. Tak jak na innych, można tu znaleźć dużą ilość bardzo ciekawych informacji, szereg autorskich dodatków do ściągnięcia i wiele innych

STRONY O GRACH PLANSZOWYCH

Gniazdo - Enklawa gier planszowych
Wspaniała, niepowtarzalna strona internetowa o starszych grach planszowych, głównie wydawanych przez firmy Sfera i Encore. Pozycja obowiązkowa do odwiedzenia! Prosze się nie zrażać surowym wystrojem graficznym, nie to jest tam najważniejsze.

Gry-Planszowe.pl
Jeden z największych, profesjonalnych i najszybciej rozwijających się serwisów o grach planszowych w Polsce. Zawsze warty odwiedzenia.

Poltergeist - Planszówki
Serwis tematyczny, poświęcony grom planszowym, będący częścią jednej z największych i najlepszych polskich witryn o fantastyce i wszelkiej maści grach - Poltergeist.

Wargamer - Gry Planszowe
Część dużego serwisu Wargamer, poświęcona grom planszowym (i karciankom) różnych maści.

MIEJSCA DO DYSKUSJI

Forum Gamekeeper
Największe polskie forum poświęcone głównie Magii i Mieczowi, oraz Magicznemu Mieczowi. Znajdziecie tam największą ilość ludzi ze "środowiska", z którymi można dyskutować, dzielić się swoją twórczością, prosić o radę etc.

Forum Planszówki - Poltergeist
Podforum Poltergeista poświęcone grom planszowym. Można tam znaleźć wiele wątków o Magii i Mieczu i Magicznym Mieczu. Zawsze też znajdą się ludzie chętni do dyskusji.