Zapowiedź nowej edycji Talismana: Magia i Miecz
Dodano: 8.10.2008, przez: Valdi.

Galakta w porozumieniu z FFG, w grudniu tego roku wypóści nową edycję Talismana opatrzoną pod tytułem Magia i Miecz. Gra będzie w języku Polskim. Wydawca zapowiedział też że jeżeli gra odniesie sukces będą wydawane również dodatki które tez będą się pojawiały w różnych wersjach językowych.


Dodatki Skogtrolla i Mess
Dodano: 1.11.2007, przez: Valdi.

Nie tylko my postanowiliśmy odświeżyć stronę. Skogtroll również postanowił wykonać gruntowny remanent strony, i poprosił o udostępnienie jego twórczości na MagiaiMiecz.eu aby w czasie remontu użytkownicy nadal mieli dostęp do jego Prac. Także dodatki: Dolina Elfów, Lodowa Kraina i Zapomniane Pustkowia, oraz Tabele Losowań Obszarów, są dostępne w Twórczości Graczy.


Porządki na forum.
Dodano: 1.11.2007, przez: Valdi.

Od dziś do mniej więcej końca roku będą prowadzone porządki na forum jak i na stronie, Niektóre działy mogą zostać chwilowo zamknięte, jednak będziemy sie starać aby niedogodności z tym związane były jak najmniej odczuwalne dla użytkowników. Pozdrawiam Valdi.


Pierwszy Polski dodatek oparty o grę Komputerową.
Dodano: 16.10.2007, przez: Valdi.

Za czasów Magii i Miecza królowały komputery typu Atari, Commodore czy Amiga, PC-ty dopiero co sie pojawiały. Gry wychodziły jakie wychodziły ale ludzie i tak sie w nie zagrywali. MoonStone był właśnie jedną z tych gier, kto nie chciał sprać tłumu skaczących futrzaków albo uciekał przed nadlatującym smokiem? Jako że gra niebyła skomplikowana i łatwo się ją dało przenieść na karty, stworzyłem dodatek Księżycowy Kamień. Życzę udanej zabawy i powrotu wspomnień odcinania głowy innemu Rycerzowi.


Talisman 4ed - Dział Autorski
Dodano: 13.10.2007, przez: Valdi.

Od pojawienia się 4 edycji Talismanu minęły niespełna dwa tygodnie, a właśnie utworzyłem dział Poświęcony autorskiej twórczości do tej właśnie edycji. Pierwszy plik został niejako wymuszony przez wydawce, Pionki poszukiwaczy wyglądają brzydko, a w część wypuszczonych egzemplarzy posiadała mis-print'y. Także pierwszy plik zawiera Pionki Poszukiwaczy.


Talisman 4ed
Dodano: 1.10.2007, przez: Valdi.

W sklepach pojawił się Talisman to już jego 4 edycja. Tym razem wydawca Black Industries niestety wydał go tylko w wersji anglojęzycznej, ale i tak cieszymy się że świat nie umarł z 3 edycją, a może kto wie niedługo pojawi sie wersja polska.


Nowe działy i kolejne dodatki
Dodano: 17.09.2007, przez: Valdi.

Ostatnio skontaktował sie z nami Adrian Markowski współautor Magicznego Miecza i opowiedział jak to było za czasów świetności Sfery. Można poczytać o tym w rozszerzonym dziale "Recenzje i Artykuły". Utworzyliśmy nowy dział "Linki Sponsorowane" w którym będą zamieszczane linki promowane. Zapraszamy do korzystania z tych stron. Zaktualizowane zostały trzy części Projektu Stava: Podstawka, Czary i Otchłań. W formie testowej wprowadzamy stronę dla autorów. Jednak narazie, niema co liczyć na stałe ukazywanie sie tam dodatków - dodatki na stałe nadal bedziemy dodawać jak dotej pory.


Powakacyjne Zmiany
Dodano: 11.09.2007, przez: Valdi.

No i minął okres urlopowy. Pod koniec wakacji pojawiły sie dwa nowe dodatki autorskie: Handel i Sny. Do końca września planuje dokończyć kolejne dwa. Pojawiła się kolejna część Projektu Stave - Podstawka, oraz powoli są aktualizowane poprzednie części tego dużego Projektu. Pojawiło się kolejne rozszerzenie do gry Obcy które tym razem wykonał Czeski_. Planowane jest poszerzenie portalu o "Stronę dla Autorów" na której będzie można zamieszczać dodatki. Na razie w formie testowej wprowadzamy tę stronę. Dokładniejsze informacje pojawią sie niedługo.


Konkrs na Poszukiwacza / Postać miesiąca Zakończony
Dodano: 15.07.2007, przez: Valdi.

No i doczekaliśmy zakończenia finału konkursu na Poszukiwacza Postać miesiąca, konkurs rozrósł sie i w sumie Finał miał miejsce po trzech miesiącach. Zostało zgłoszonych 37 postaci zwyciężył Trędowaty zaraz zanim znalazł sie Wysłannik Bestii a trzecie miejsce egzekwo zajęli Bankier i Alchemik.


I Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w MiM 2005 - zdjęcia
Dodano: 14.07.2007, przez: Valdi.

W dziale Turnieje i Konkursy zamieściłem galerie zdjęc z I Nieoficjalnych Mistrzostw Polski w MiM Tytułowanych "Magią i Mieczem" na Coolkonie które odbyły się w 2005 roku. Jest to kolejny etap współpracy pomiedzy Naszą stroną a http://www.mim.irpg.pl/ na której owe zdjęcia się również znajdują. I mamy nadzieję że nasza współpraca nadal będzie sie rozwijać.


Drugie Urodziny MagiaiMiecz.eu
Dodano: 02.07.2007, przez: Valdi.

Dokładnie dwa lata temu ruszyła ta strona, pierwotnie pod adresem www.valdigda.neostrada.pl, na 100MB mieściliśmy sie z wszystkimi dodatkami, teraz zajmujemy blisko 2GB , na dwóch profesjonalnych serwerach. Przez te dwa lata zgromadziliśmy ponad 50 dodatków autorskich do Magi i Miecza, oraz kilka dodatków do Magicznego Miecza. Posiadamy profesjonalne retusze Magii i Miecza, nadal czekamy na retusze Magicznego Miecza. Zaczęliśmy organizować Konkursy, fundować nagrody, zrzeszamy ponad 40 autorów dodatków. I to wszystko dla was i dzięki wam.
W tym momencie chciałbym podziękować paru osobom.

Po pierwsze Mariuszowi L. który to ponad 3 lata temu poinformował mnie ze jest grupka miłośników MiM którzy prowadzą swoją działalność On-Line.

Po Drugie Denverowi, który trzyma nas w kupie prowadząc forum, nie jest to łatwe zadanie i w sumie powinien zająć pierwsze miejsce w podziękowaniach, ale bez Mariusza nie wpadłbym na pomysł że ktoś może prowadzić coś o MiM w necie.

Na trzecim miejscu chciałbym podziękować wam Autorzy dodatków którzy utrzymujecie świat MiM ciągle żywym i udostępniacie swoje prace, wiem że trzeba poświęcić sporo czasu aby powstała choć jedna karta.

Postaram sie aby strona była utrzymywana tak długo aż nie będzie zainteresowania Magią i Mieczem, do czego niedojdzie szczególnie że zapowiadana jest 3 edycja polska miejmy nadzieje że będzie to powód aby dodać kolejny dział do Tej strony.


Nowe dodatki Patryka "czeski_" Szymańskiego
Dodano: 01.07.2007, przez: Valdi.

Ostanimi dniami, Doszy nam dwa dodatki autorstwa Patryka "czeski_" Szymańskiego. Są nimi Gildia Anarchistów oraz Kraina Snu w nowej poprawionej wersji. Dodatki oczywiście dostępne w dziale Magia i Miecz - Autorskie.


Sprawozdanie z III Nieoficjalnych Mistrzostw Polski w MiM
Dodano: 01.07.2007, przez: Valdi.

Dzięki porozumieniu z Organizatorami III Nieoficjalnych Mistrzostw Polski w MiM, stworzyliśmy sprawozdanie z tegorocznego turnieju. Miłej lektury :)


Awaria servera
Dodano: 01.06.2007, przez: Valdi.

Chwilowo nieposiadamy żadnych pilków, ani dodatków, ponieważ firma od której wynajmowaliśmy server, wymówiła nam umowe. Postaram sie jak najszybciej znaleść jakis dogodny serwer gdzie można by zamieścić obszerny zbiór dodatków jaki posiadamy.


Międzynarodowy Dzień Dziecka
Dodano: 01.06.2007, przez: Valdi.

Z Okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, chciałbym wszystkim młodszym graczom złożyć najserdeczniejsze życzenia. Przy okazji przypominam że właśnie rozpoczął sie ostatni etap Pierwszej Edycji konkursu Poszukiwacz / Postać Miesiąca. Także jeżeli jesteście autorem jakiejś postaci zamieście ją na konkurs to nic nie kosztuje a jest możliwość wygrania dodatku autorskiego BAGNA autorstwa WindyIndyego, naprawdę Warto!!!Pozdrawiam Valdi.


Obcy w Inne Gry planszowe

Doszła nowa gra do działu Inne gry planszowe "Obcy", którą udostępnił Pajton. Również dziś dostaliśmy dofinansowanie strony od Tomasza "Bociana", za co z góry dziękujemy (jak można proszę o kontakt e-mail), Pozdrawiam Valdi.
Dodano: 23.04.2007, przez: Valdi.


Przyjmowanie Prac Zakończone

Dziś zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń Poszukiwacza / Postaci na konkurs, dokładne informacje w dziale "Konkurs".
Z nowości mamy nowy dodatek "Napotkani Na Drodze" pomysłu Kris'a. No i zapowiada sie parę dodatków które wynikają z specjalnych umiejętności poszukiwaczy przedstawionych na konkurs. Tak że najbliższy tydzień będzie owocował w dodatki. Zapraszamy.
Dodano: 11.04.2007, przez: Valdi.


KONKURS Najlepsza Postać / Poszukiwacz Autorski.

Ogłaszamy konkurs na najlepszą postać bądź poszukiwacza stworzonego w Marcu. Pomysłodawcą konkursu jest mriswith. Jak na konkurs przystało potrzebne są nagrody ale to ustalimy po przyjęciu pierwszych zgłoszeń. Na chwile obecną celem konkursu jest wyłonienie najlepszej postaci.
Dodano: 5.04.2007, przez: Valdi.


Mała Przerwa

Dwu tygodniowa przerwa w administrowaniu stroną minęła, znów mamy stały dostęp do strony dzięki czemu mogliśmy uzupełnić braki. Na stronie pojawiło się parę dodatków: "Runy", "Alchemia", "Kraina Snów", "Admiral Graf Spee", Kolejna część projektu Steva "Kanały", Poprawiliśmy błąd w archiwum "Karta Postaci Majkov'a". Doszedł również dodatek do Magicznego Miecza "Trzęsawiska i Lodowy Las". Dziękujemy Olo'wi za dofinansowanie stronki wpłata została od razu przelana na opłatę serwera, Zapraszamy innych do dofinansowania strony.
Pozdrawiam Valdi
Dodano: 7.03.2007, przez: Valdi.


Nowy Serwer - Nieskończone miejsce na Dodatki

Od Dziś przeprowadziliśmy się na nowy serwer zmiana dla zwykłego użytkownika nie będzie odczuwalna bo adres strony już tydzień temu zmieniliśmy. Od dziś mamy prawie nieskończone miejsce na dodatki autorskie, jednak wiąże się to z opłatą którą niestety musieliśmy ponieść, dlatego otworzyliśmy nowy dział "dofinansuj" w którym umieściliśmy nr konta na którym można wspomóc nas w opłacaniu serwera. Z góry dziękujemy za wpłaty. Z Pozdrowieniami Administracja.
Dodano: 18.02.2007, przez: Valdi.


NOWA DOMENA

Od wczoraj zmienił sie adres strony. Nowy adres to www.magiaimiecz.eu który to będzie nam służył miejmy nadzieje przez długi czas. Niedługo planujemy wykupić również nowy serwer aby nie brakowało miejsca na dodatki autorskie.
Dodano: 9.02.2007, przez: Valdi.


160 Kart Petera

160 kart autorstwa Petera Czyli 80 Kart Przygód i 80 kart do Lodowej Krainy, zostały ukończone i są gotowe do ściągnięcia w Dziale Magia i Miecz Dodatki Autorskie.
Dodano: 9.02.2007, przez: Valdi.


Projekt Stava - Część większego przedsięwzięcia.

Stave udostępnił koleją część swojego Projektu. Tym razem jest to dodatek Miasto, zawierający rozszerzenie Kontrakty i wiele dodatkowych kart, które na pewno uprzyjemnią rozgrywkę.
Dodano: 8.02.2007, przez: Valdi.


Mundial

Dla fanów piłki nożnej został stworzony przez Leviathan'a dodatek Mundial, Może on stanowić miłe urozmaicenie gry, dostępny w dziale "Magia i Miecz Dodatki Autorskie.
Dodano: 5.02.2007, przez: Valdi.


Wampir

Dzisiaj do działu Inne gry Planszowe został dodany cały Wampir Dzięki uprzejmości Ropsa. Dziękujemy jeszcze raz i życzymy miłych rozgrywek.
Dodano: 3.02.2007, przez: Valdi.


Serwery Google

Jako że wciąż nam mało miejsca, a dodatki wciąż przybywają, przeprowadzaliśmy testy na serwerach Google-pages. Niestety po niecałym miesiącu korzystania z nich, nie jesteśmy zadowoleni z efektu ich działania. W przeciągu paru dni mogą pojawiać się jeszcze problemy z pobieraniem niektórych plików. Do końca miesiąca wszystkie pliki powrócą na serwery z których dotychczas korzystaliśmy.
Pozdrawiam Valdi
Dodano: 27.01.2007, przez: Valdi.


Nowe Karty Victoriusa

Na stronie pojawiły Się karty Victoriusa, to chyba pierwszy przypadek, gdzie karty do dodatku zostały stworzone przed ukończeniem samego dodatku (Azgan), w zestawie także dodatkowe karty Przygód i do Pustyni.
Dodałem równiez obiecaną plansze Wioski ver. 3 miłych wydróków i gry.
Dodano: 29.12.2006, przez: Valdi.


Mała aktualizacja

Kolejny Prezent od Arka tym Razem gra Mag dostepna w dziale przeznaczonym dla innych gier:), przyokazji chciałem podziękować Windiemu za udostepnienie nowego szablonu poszukiwaczy dla Corela. Tym samym informuje że już aktualnie nieposzukujemy tego szablonu, jak i 1 ed. Jaskini którą udostępniły dwie osoby: Marta i Stave. Wszystkim Serdecznie Dziękujemy.
Dodano: 28.12.2006, przez: Valdi.


Poszukiwany użytkownik Corela

Jako że mamy stary szablon poszukiwaczy stworzony w Corelu szukamy kogoś kto by takowy szablon stworzył. Chodzi o to aby szablon przypominał bardziej karty Poszukiwaczy z Magi i Miecza. Wszystkie osoby które by były skłonne to wykonac proszone są o kontakt. Pozdrawiam Valdi
Dodano: 27.12.2006, przez: Valdi.


Witamy Po Świętach.

Dziś na stronie pojawiły się dwa nowe dodatki Las Elfów do Magicznego Miecza autorstwa Isztwana & JaRoi i do Magii i Miecza Odległa Kraina którą stworzył czeski_. I Chciałbym podziękować za skany Potyczki które udostępnił Arek, również dostępne do ściągnięcia w dziale Inne gry planszowe.
Dodano: 27.12.2006, przez: Valdi.


Błąd w przeglądarce Opera usunięty.

Użytkowników Opery informuje że błąd przesunięcia strony został już poprawiony zresztą to widać odrazu. Jak by były jakieś jeszcze zastrzerzenia prosze o kontakt. Pozdrawiam Valdi
Dodano: 19.12.2006, przez: Valdi.


Nowy dział "Inne Gry Planszowe"

W nowym dziale już pojawiły się pierwsze gry, Udostępniony mamy Troll Football dzięki Olo, który był tak miły i już wcześniej użyczył nam miejsce na kolejne pliki. W dziale pojawiła się już wcześniej instrukcja do Wampira.

Jeżeli posiadasz Jakieś gry i chciałbyś się nimi podzielić proszę o kontakt. Pozdrawiam Valdi
Dodano: 19.12.2006, przez: Valdi.


Jaskinia wersja 1

Poszukujemy osoby która Ma 1 edycje Jaskini i skaner i mogłaby zeskanować w dobrej jakości plansze, potrzebna w miarę dobra jakość. Jak ktoś mógłby to dla nas zrobić prosimy o kontakt. (dodane zdjęcie przedstawia wersje poszukiwaną).
Dodano: 8.12.2006, przez: Valdi.


Nowy dział "Magia i Miecz Autorskie"

Dział Magia i Miecz Autorskie przeszedł gruntowną przebudowę, został zmieniony wygląd strony na bardziej czytelny, niektóre pliki mogą nie działać ale to wynik paru modyfikacji, Każdy błąd proszę zgłaszać postaram się go naprawić jak najszybciej. Został również Udostępniony dodatek "Wieża Maga" do Magii i Miecza jak i wersji do Magicznego Miecza. Pozdrawiam Valdi
Dodano: 2.12.2006, przez: Valdi.


Dodatkowe Karty Nekrusa

Dziś za zgodą autora udostępniłem dodatkowe Karty Przygód jak i Miasta oraz dodatkowe Czary. Zapraszam do działu MiM Autorskie.
Dodano: 18.11.2006, przez: Valdi.


Dodatkowe Miejsce na stronie

Chciałbym podziękować za udostępnienie miejsca na serwerze Neostrady OloWeb'owi wiadomo że dodatki powstają i strona potrzebuje nowego miejsca, równocześnie chciałbym poinformować że prowadzę rozmowy s jedną firmą a udostępnienie 1GB na ich serwerze, ale na razie mamy to co mamy:)
Dodano: 13.11.2006, przez: Valdi.


Nowy Dział

Dziś powstał nowy dział "Dodatki Tamtych Lat". Będzie on w całości poświęcony dodatkom tworzonym w czasach świetności Magii i Miecza. Każdy kto kiedyś tworzył na kartkach gdzieś w domu dla własnych potrzeb może w nim zamieścić swoją często młodzieńczą twórczość.
Dodano: 11.11.2006, przez: Valdi.


Projekt Stava - Część większego przedsięwzięcia.

Stave zabrał się za odnowienie troszkę Magii i Miecza i zaczął przerabiać oraz dodawać nowe zasady do gry. Pierwsze efekty jego pracy czyli 175 kart czarów są dostępne w dziale MiM Autorskie zapraszam.
Dodano: 7.11.2006, przez: Valdi.


Aktualizacja Spisu

Spis Dodatków, Kart i Poszukiwaczy do Magi i Miecza został skrupulatnie odnowiony i zostały do niego dopisane braki, postaram się na bieżąco aktualizować spis ale jak ktos znajdzie jakieś uchybienia, proszę o kontakt.
Dodano: 3.11.2006, przez: Valdi.


Nowy Szablon postaci do Magicznego Miecza

Szablon Poszukiwaczy do Magicznego Miecza w pliku PSD, bardzo profesjonalny, może wkońcu umożliwi to lepszy rozwój Autorstwa w Magicznym Mieczu. Szablon autorstwa Gurala.
Dodano: 16.10.2006, przez: Valdi.


Duży Projekt Ukończony

W tym tygodniu został ukończony Jeden z większych projektów Zapomniane Pustkowia połączone z Lodową Krainą w całości plansza zajmuje 68,43cm/84,16cm 200 kart do Zapomnianych Pustkowi, 20 kart ekwipunku, 4 poszukiwaczy Profesje do ZP, 20 kart ekwipunku do Lodowej Krainy.
niestety z powodu braku miejsca niektóre pliki musiały zniknąć z stronki, jak bede miał chwile czasu to popracujemy nad tym.
Dodano: 08.10.2006, przez: Valdi.


Nowy wygląd strony

Dziś w przerwie projektów nowych dodatków został zrobiony nowy wygląd strony, obecny jest w klimacie Magi i Miecza, bo do poprzedniego dostawałem uwagi że jest taki nietrzymający sie tematu strony. Wrazie czego wszystkie uwagi weźmiemy pod uwage.
Dodano: 17.08.2006, przez: Valdi.


Poszukiwacze Gały

Pietnastu nowych poszukiwaczy Autorstwa Gały
Dodano: 16.08.2006, przez: Valdi.


Poszukiwacze Glazurnik'a

Komplet Dziesięciu nowych dodatkowych poszukiwaczy Autorstwa Glazurnik'a
Dodano: 15.08.2006, przez: Valdi.


Pliki Magii i Miecza i Adresy FTP

W zwiąsku z wieloma proźbami o udostepnienie Magii i Miecza a problemami na ftpie Ambar0, SeSim udostępnił materiały na własnym ftpie dokładny adres w Dziale MiM Oryginalne
Dodano: 26.06.2006, przez: Valdi.


Portal Gamekeeper

Forum znowu Działa zmienił sie nieznacznie adres, ale to nieproblem. Zapraszamy do tworzenia i dzielenia sie informacjami związanymi z MiM.
Dodano: 07.06.2006, przez: Valdi.


Portal Gamekeeper

Po długiej przerwie, jaka nastała w świecie autorskim MiM, pojawiło się światełko nadziei. Portal Gamekeeper a co za tym idzie i nasze forum, przestał działać przez długi czas nie było nic wiadomo, ale udało mi się skontaktować z administratorem. Pracuje on nad przywróceniem całości, lecz może to potrwać jeszcze jakiś czas. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i mieć nadzieje że wszystkie problemy zostaną wkrótce rozwiązane.
Zachęcam również do przesyłania swoich prac na mój adres abym mógł umieścić wasze prace na stronie. Pozdrawiam Valdi
Dodano: 19.5.2006, przez: Valdi.


Braki na stronie zbliżają sie ku końcowi

Najprawdopodobniej do godziny 20:00 wszystkie pliki wrócą na strone, Jeżeli by nadal coś niedziałało prosze o zawiadomienie mnie o tym.
Dodano: 10.3.2006, przez: Valdi.


Inwentaryzacja na stronie

W związku z końcem pierwszego miesiąca 2006 roku na stronie zostanie przeprowadzona inwentaryzacja w najbliższych dniach częściowo mogą nie działać niektóre linki do dodatków, zostanie też usunięty dział „Magia i Miecz Oryginalne” , który nie cieszył się dużym powodzeniem, jednak jeżeli ktoś by potrzebował czegoś konkretnego proszę o kontakt na maila.
Za wszystkie utrudnienia z tym związane przepraszam.
Dodano: 29.1.2006, przez: Valdi.


Poszukiwacze SeSim'a

Komplet sześciu dodatkowych poszukiwaczy SeSim'a
Dodano: 27.1.2006, przez: Valdi.


Dodatek Las

Dodatek Las stworzony przez Cliffa i Dessa dostępny również na stronie http://www.magiaimiecz2003.prv.pl/
Dodano: 26.1.2006, przez: Valdi.


Zestaw Anonim'a

Zestaw 5 poszukiwaczy i arkusz kart przygód, jaskini, czarów które zaprojektował i wykonał Anonim. Warto dodać że jak mało kto Anonim sam rysował ilustracje do kart.
Dodano: 17.1.2006, przez: Valdi.


Zestaw MrJack'a

Zestaw 9 poszukiwaczy i dwóch arkuszy kart przygód które zaprojektował i wykonał MrJack
Dodano: 15.1.2006, przez: Valdi.


Jarl Barbarzyńców

Brakująca Karta Jarla Barbarzyńców wraz z dodaną lecz niewymaganą kartą Statku Czarnego Dakaru. wszystko dostępne w dziale MiM Autorskie.
Dodano: 14.1.2006, przez: Valdi.


Karty Postaci the MackaN'a

Dodatkowe Karty Poszukiwaczy the MackaN'a; Czaroznawczyni i Księżniczka Nocy + dla zainteresowanych Errata Księżniczki Nocy
Dodano: 13.1.2006, przez: Valdi.


Sprostowanie

Chciałbym Przeprosić ale niestety wkradł sie mały błąd w autorstwie dodatku "Pustynia" Otóż, nieumieściłem jednego z autorów Robson bo onim mowa stworzył plansze i cześć kart. Jeszcze raz przepraszam za nieporozumienie.
Dodano: 11.1.2006, przez: Valdi.


Karty Kufira

Nowy rok zaczynamy od kolejnych nowych kart. Tym razem karty pomysłu Kufira.
Dodano: 5.1.2006, przez: Valdi.


Karty the MackaN'a

Autorskie karty do Jaskini the MackaN'a bardzo dobre polecam.
Dodano: 22.12.2005, przez: Valdi.


Plansza do kanałów

Plansza do kanałów niestety w języku angielskim bo tylko taka jest dostępna na necie za free.
Dodano: 20.11.2005, przez: Valdi.


Karty Lensa

Poprawione karty Lensa które ostatnio zamieszczał dodatkowo dodał Krzyrzowca, wszystko jest pod tym samym linkiem co ostatnio. Czyli "Nowe Karty Postaci Lensa" w "Pliki Magia i Miecz Autorskie"
Dodano: 28.09.2005, przez: Valdi.


Błędy na Stronie.

Z powodu najprawdopodobniej uszkodzonego serwera neostrady TP lub błędów na nim występujących z przykrością informuje, że przy pobieraniu niektórych plików mogą występować błędy, są to przejściowe problemy, które powinny być poprawione w najbliższym czasie. Z tego powodu, jeżeli takowy błąd się pojawi (zamiast pobieranego pliku otworzy się strona z „krzaczkami”) proszę kliknąć prawym przyciskiem myszy na linka i użyć opcji „Zapisz element docelowy jako…”. Jeżeli to również nie skutkuje proszę odczekać jakiś czas i spróbować pobrać plik ponownie. Za utrudnienia z góry przepraszam i postaram się rozwiązać ten problem jak najszybciej.
Dodano: 22.09.2005, przez: Valdi.


Wzory Kart

Długo oczekiwane wzory kart dla przyszłych projektantów i autorów dodatków oby wam godnie służyły zapraszam do działu "Pliki Magia i Miecz Autorskie".
Dodano: 17.09.2005, przez: Valdi.


Karty Lensa

Kolejne postacie Lensa tym razem 14 nowych poszukiwaczy, oraz czysty szablon na postacie całość jest dostępna w dziale "Pliki Magia i Miecz Autorskie"
Dodano: 16.09.2005, przez: Valdi.


Kolejne Postacie

Dwie postacie z orginalnego Talizmana których nie ma w polskiej edycji Drwala i Saracena przetłumaczone przez Michaela Augustusa, oraz karta Wojownika Chaosu dostępne w dziale Magia i Miecz Autorskie.
Dodano: 09.09.2005, przez: Valdi.


Pierwszy Dodatek Autorski do Magicznego Miecza

Dla fanów Magicznego Miecza jest dostępny pierwszy dodatek Autorski do Magicznego Miecza. Arutorem jest mrSin. Pierwsze pliki dostępne w dziale "Magiczny Miecz Autorskie" który powstał specjalnie na ta okazje
Dodano: 06.09.2005, przez: Valdi.


Prawa Autorów do plików


Z powodów niedomówień związanych z wydawaniem autorskich dodatków do Magi i Miecza i późniejszego ich rozprowadzania oraz modyfikowania, będe sie starał aby wszystkie pliki zamieszczane były chronione Powszechnej Licencji Publicznej. każdy plik oznaczony ikoną PLP (ang. GNU) podlegać bedą nimniejszej licencji i jeżeli ktoś będzie chciał modyfikować ów pliki będzie zmuszony do kontaktu z ich Autorem, treść całej licencji w języku polskim można przeczytać pod linkiem umieszczonym w dziale "Regulamin".
Dodano: 05.09.2005, przez: Valdi.


Karty Lensa

8 Nowych postaci Lensa jest dostępne w dziale "Pliki Magia i Miecz Autorskie"
Dodano: 02.09.2005, przez: Valdi.


Magiczny Miecz

Dla fanów Magicznego Miecza są dostępne skany poszczegulnych oficjalnych dodatków w dziale "Magiczny Miecz"
Pobierz narpiew plik Instrukcji
Dodano: 01.09.2005, przez: Valdi.


Żetony Zbycha

Dodatkowe żetony takie jak potrójne mieszki złota lub szóstki siły siły są dostępne w dziale "Pliki Magia i Miecz Autorskie"
Dodano: 21.08.2005, przez: Valdi.


Karty Ekwipunku

Brakujące karty ekwipunku tj. Koń, Koń i Wóz, Wierzchowiec są dostępne w dziale "Pliki Magia i Miecz Autorskie"

Dodano: 07.08.2005, przez: Valdi.Katastrofy

Angielski Dodatek "Disaster" został przerobiony dostepny jest już na stronie w dziale "Pliki Magia i Miecz Autorskie"

Dodano: 30.06.2005, przez: Valdi.Nowe Pliki

Dodałem karty dodatku "Magia" z gry Magiczny Miecz oraz instrukcje podstawową z Magi i Miecza bo kiedyś widziałeż że ktoś o to prosił na forum. Pliki znajdują sie w odpowiednich działach
Dodano: 28.06.2005, przez: Valdi.Wieża Maga

Cały dodatek wieża maga został juz ukończony. Końcowy efekt możecie znaleść w dziale Pliki Magia i Miecz Autorskie. Życze miłej rozgrywki Valdi

Dodano: 22.06.2005, przez: Valdi.WIEŻA MAGA

Przedstawiam gotowy Dodatek "Wieża Maga", Jest to przeróbka angielskiego dodatku Sorcerers Tower. Zmieniona została cała plansza dodana grafika, zupełnie nowe karty i najważniejsze niejest to zakończenie gry tylko osobny dodatek rozpoczynający sie w Jaskini Czarownika, a wejscie znajduje sie na pustyni (jedno pole zastępuje nakładka) Uzupełnia puste miejsce na planszy (idealnie pasuje). Wieza ma trzy poziomy z nieco rozbudowanym ostatnim. Wszystko sie trzyma Bardzo dobrze jeśli sie wydrukuje na kartonowym papierze, (nic nielata nieprzewraca sie) Plansza spokojnie po złożenoiu mieści sie w normalnym pudełku. Jest to tylko część dodatku (20 z 40 kart) i (pierwszy z trzech poziomów). Zważywszy na zaistniałą sytuacje musze przemyśleć jak udostępnić to innym graczom aby niestało się komercyjnym dodatkiem. Oczywiście obowiązuje zakaz kopiowania przetwarzania i rozprowadzania bez mojej zgody.
Wieza Maga
Autor:Valdi
Dodano: 12.06.2005, przez: Valdi.Regulamin

Witam na mojej stronce, Każdą osobe odwiedzającą stronke obowiązuje regulamin prosze się z nim zapoznać pozdrawiam Valdi
Dodano: 03.06.2005, przez: Valdi.Początki

No to czas zacząć troszku popracować nad tą stronką troszku ją
ruszyć i wogule, jak ktoś ma propozycje co ma na niej byc to piszcie
na maila
Dodano: 01.06.2005, przez: Valdi.