Jeżeli masz jakieś ciekawe zdjęcia związane z grą Magia i Miecz podeślij je zamieścimy je napewno.

Zdjęcie SeSima pochodzi z jednych z rozgrywek prowadzonych w wakacje. Przedstawia na czym najlepiej sie gra. "Polecam grę na stole bilardowym jak ktoś ma gdzieś dostęp :) Raz, że dużo miejsca, dwa naprawdę wygodnie się siedzi, trzy w łuzach dobrze się przechowuje browar ;) dzięki czemu unikamy zagrożenia pt zatopienie planszy i krwawa zemsta właściciela gry na nieuważnym graczu." - pisze autor zdjęcia.

Zdjęcie przedstawia Goblińskiego Fanatyka stworzonego przez Felisa jak również oficjalną figurkę tej że postaci która była wypuszczona do 3 edycji Talismana do postaci Goblin Fanatic. Niestety takie figurki to rzadkość w Polsce i trudno skompletować takie perełki.

Zdjęcia przedstawiają jak to gracze, miłośnicy Magii i Miecza starają sie uatrakcyjniają grę. Niestety nie zawsze są to dodatki autorskie. Tutaj mamy przykład pokolorowania kart przez Czeskiego wicemistrza konwentów talismana. Zdjęcia pochodzą z Aukcji Filla który to posiadał aktualnie właśnie te egzemplarze. Niestety takie "Urozmaicenia" niszczą karty :(